هیجان انگیزترین آپدیت کریسمس کلشی در راه است!! (آپدیت دوم)

103 91

حال تنها چند هفته تا مهمترین واقعه کلشی سال باقی است و سوپرسل درحال آماده کردن خود برای بزرگترین آپدیت سال ، یعنی کریسمس است!! آپدیت کریسمس همواره یکی از به یاد ماندنی ترین و بهترین آپدیت های سوپرسل برای کلش اف کلنز بوده و خواهد بود. ضمن اینکه به گفته سوپرسل ، امسال هیجان انگیزترین کریسمس را پیش رو خواهیم داشت!!

کریسمس - آپدیت کریسمس - کریسمس 2016 کلش اف کلنز

کریسمس کلشی در راه است!!

فقط چند هفته تا کریسمس کلشی باقی مانده و مثل همیشه بازار اخبار و شایعات آن بسیار داغ است!! اما اینبار اخبار شکل و بوی رسمی به خود گرفته و دقایقی قبل جزییات جدیدی از انوشکا ( مدیر فروم سوپرسل) منتشر شد که حاکی از برنامه های بسیار بزرگ سوپرسل برای کریسمس است!!

این اخبار بصورت تعدادی پرسش و پاسخ منتشر شده که به توضیح درباره بیشترین درخواست ها و علاقه مندی های کاربران در آپدیت پیشرو میپردازد که در ادامه به برسی آنها میپردازیم :

آیا در کریسمس شاهد گیم پلی جدیدی برای کلش خواهیم بود؟!

علاوه بر لول های جدید برای ارتقا ، ما درحال آماده سازی محتوا و گیم پلی هیجان انگیزی هستیم که بزودی شاهد آن خواهیم بود!!

این جوابی است که انوشکا دقایقی قبل در پاسخ به سوال گیم پلی جدید منتشر کرد و با توجه به تایید آن میتوان پیش بینی نمود که منظور از گیم پلی جدید ، همان کشتی معروف کلش است که مدت هاست انتظار آن را میکشیم!!

قایق چوبی - قایق کلش - گیم پلی جدید کلش اف کلنز - آپدیت کریسمس 2016 کلش اف کلنزالبته لازم به ذکر است که هنوز هیچ اطلاعاتی در این مورد منتشر نشده و ممکن است تغییرات گیم پلی چیزی بیشتر از یک کشتی باشد چراکه چندی قبل ، اخباری در رابطه با معرفی لول ها و شکل جدید برخی قسمت های بازی نیز اعلام شده بود!! اما چیزی که روشن است ، قطعی بودن این تغییرات در گیم پلی بازی است!!

برنامه سوپرسل برای بالانس تان هال 10 و 11 چیست؟ آیا امکان دستیابی به گرند واردن در تان هال 10 وجود دارد؟!

روند بالانس بازی نه فقط برای تان هال های 10 و 11 بلکه بصورت کلی و در تمامی قسمت های بازی ادامه خواهد داشت و در آپدیت پیش رو شاهد آن خواهیم بود ولی درحال حاضر برنامه ای برای انتقال گرند واردن به تان هال 10 نداریم چراکه که معتقدیم گیم پلی تان هال 10 باید از تان هال 11 متمایز باشد و این ایده برخلاف قوانین ماست!!

آیا در آپدیت کریسمس شاهد تغییرات کلن وار نیز خواهیم بود؟!

با هر آپدیت ، تغییراتی در بالانس وار نیز رخ میدهد که بطور معمول در وزن نیروها ، ساختمان ها ، دفاعی ها و… تاثیر گذار خواهد بود و ما به این روند ادامه خواهیم داد تا به نقطه ای ایده آل برای تمامی بازیکنان برسیم؛ بنابراین در این آپدیت نیز شاهد تغییراتی کوچک یا بزرگ خواهیم بود!!

همانطور که ملاحظه نمودید ، ظاهرا سوپرسل برنامه های ویژه ای برای کریسمس خود تدارک دیده است. گرچه انوشکا از انتشار جزییات بیشتر در این رابطه امتناع نموده است و درحال حاضر تنها اطلاعاتی مبهم در دست ماست ، اما گفته های او نشان از بزرگی این آپدیت است ؛ از طرفی تنها چند روز تا شروع پیشنمایش های این آپدیت باقی مانده و بی صبرانه منتظر برملا شدن حقیقت ماجرا هستیم!!

نیروهای جدید راه هستند!! کلش رویال همچنان در اولویت!!

درحالی که بسیاری از کابران و حتی منابع خبری ، احتمال معرفی شدن نیرو جدید را بسیار کم و تقریبا صفر میدانستند ، اما امروز ، با انتشار خبری از یکی از منابع ، بسیاری از کابران را متعجب نمود!! به گفته این منبع ، در آینده ای نزدیک باید بازهم شاهد حضور یکی از نیرو های کلش رویال در کلش اف کلنز باشیم!! گرچه زمان دقیق این اتفاق به طور دقیق مشخص نیست اما طبق پیش بینی های ایرانکلش ، احتمال وقوع آن در کریسمس بسیار کم است!!

درخت باشکوه کریسمس 2016 کلش اف کلنز

اما از لول های جدید و تغییرات گیم پلی که بگذریم ، درخت کریسمس کلش که یکی از بهترین موانع بازی است ، هرساله با استقبال بی نظیری از سوی بازیکنان رو به رو میشود و از توجه خاصی در نزد سوپرسل برخوردار است!! اما امسال نیز تنها در چند قدمی کریسمس ، بازار شایعات مربوط به شکل و شمایل این درخت بسیار داغ است. گرچه تاکنون سوپرسل واکنشی به آن نشان نداده و آن را تایید نموده است اما طبق معمول حدس های دراینباره زده شده است.

درخت کریسمس کلش - کریسمس 2016 کلش اف کلنز - درخت کریسمس 2016 کلش اف کلنز - درخت کریسمستصاویر بالا ، طرحی است که مدتی است در میان بازیکنان و کابران فروم سوپرسل دست به دست شده و گفته میشود امسال این درخت میهمان مپ های شما خواهد بود!! لازم به ذکر است که این موضوع تاکنون از سوی فردی رسمی تایید نشده و در حد شایعه میباشد!!

======================================================

*** آپدیت دوم مطلب ***

 

آپدیت کریسمس ، تنها چند لول جدید نخواهد بود!!

پس از بحث و تبادل نظرهای بسیاری که پیرامون چگونگی آپدیت کریسمس امسال کلش ، در فروم و سایت های مختلف کلشی در بین بازیکنان بوجود آمد ، نهایتا سوپرسل مجبور به پاسخ به این سوالات شد که البته موجی از خوشحالی را برای کابرانش به ارمغان آورد!! در متن این اطلاعیه سوپرسل ذکر نموده که آپدیت کریسمس تنها چند لول جدید برای ساختمان ها نیست!!

photo_2016-12-11_10-37-42

ترجمه اطلاعیه آپدیت کریسمس کلش اف کلنز
به عقیده من تغییرات عمده ای در راه خواهد بود!! حقیقت این است که بخش بسیار مهمی از این آپدیت برای بازیکنان با لول های بالا طراحی شده است که قطعا بیشتر از معرفی مثلا آرچرتاور لول 15 است چراکه خواسته بازیکنان این چنین است!! بنابراین ، این آپدیت تغییرات زیادی در گیم پلی بازی به همراه خواهد داشت و آپدیتی عمده در همه ی قسمت ها خواهد بود!!

شروع کریسمس در دیگر بازی های سوپرسل!!

درحالی که کلش اف کلنز اینبار نیز سوپرایز سوپرسل محسوب شده و آپدیت آن کمی دیرتر از دیگر بازی های سوپرسل منتشر میشود ، سوپرسل امروز از آغاز پیشنمایش های آپدیت کلش رویال برای فردا خبر داد که طبق آن باید منتظر سه پیشنمایش جذاب برای این بازی نوپا باشیم!!

اما خبر تنها به کلش رویال محدود نمیشود و دیگر بازی های سوپرسل ازجمله بوم بیچ و هی دی نیز امروز بعداز ظهر آپدیت کریسمس خود را دریافت کردند!!

کارگر اضافی ، از بوم بیچ تا کلش اف کلنز!!

همانطور که گفتیم ، آپدیت کریسمس بوم بیچ ، عصر امروز منتشر شد و بازیکنان این بازی میتوانند از آن لذت ببرند اما نکته جالب توجه و بسیار مهم در این آپدیت ، قابلیت کارگر اضافی است که بصورت یک پیشنهاد به قسمت فروشگاه بازی افزوده شده است!!

d1a12907954e4f56908acdbf6042a929

این کارگر اضافی که نوعی پیشنهاد ویژه محسوب میشود ، به شما این امکان را میدهد تا بازی خود را با سرعت بیشتری ادامه دهید و پیشرفت بیشتری در آن داشته باشید. البته لازم به ذکر است که برای بازکردن این کارگر اضافی ، باید هزینه ای بصورت ماهیانه پرداخت کنید!! به عبارت دیگر ، این کارگر تا زمانی در دسترس شما خواهد بود که هر ماه آن را شارژ نمایید!!

photo_2016-12-12_07-48-54اما موضوع بسیار مهم ، احتمال افزوده شدن این قابلیت (کارگر اضافی) به کلش اف کلنز است!! همانطور که میدانید ، سوپرسل در چند ماهه اخیر حساب خاصی بر روی پیشنهادات ویژه بازی هایش باز کرده و از این راه درآمد بسیاری به جیب خواهد زد!! از طرفی ، بوم بیچ همواره برای کلش اف کلنز یک ایستگاه تست قابلیت های جدید بوده و خواهد بود!! از این رو میتوان گفت ، کارگر ششم بزودی به کلش اف کلنز نیز خواهد آمد!! گرچه هنوز زمان دقیق آن مشخص نیست ( آپدیت کریسمس یا آپدیت های پیش رو) اما موضوع روشن ، احتمالات قوی افزوده شدن این قابلیت در کلش اف کلنز است!!

این مطلب به مرور و با انتشار اطلاعات بیشتر بروزرسانی خواهد شد…

برای اطلاع از اخبار آپدیت کریسمس در کانال تلگرامی ما عضو شوید!!

https://telegram.me/iranclashcom

ممکن است شما دوست داشته باشید بیشتر از نویسنده

دیدگاه بگذارید

103 نظر برای "هیجان انگیزترین آپدیت کریسمس کلشی در راه است!! (آپدیت دوم)"

خبر کردن از
avatar

مرتب سازی :   جدیدترین | قدیمی ترین | محبوب ترین
محمد مهدی فتحی
مهمان
محمد مهدی فتحی
6 ماه و 13 روز و پیش

سلام
اگه دیوار های برقی قدیم برای لول12بیاد خوبه و اگه اون کشتی هم بیاد خوبه ممنون از سایت خوبتون

علی
مهمان
علی
6 ماه و 13 روز و پیش

@Hosen28

kdjdkdkdkdk
مشترک
kdjdkdkdkdk
6 ماه و 13 روز و پیش

عی چه وضعشه میگین بروز ترین مرجع کلش و کلش رویال بعد مطلب کم میزارید پیشنمایش رویال امده نزاشتین که ارنا 10 میاد?

علی
مهمان
علی
6 ماه و 13 روز و پیش

سلام داش خیلی خوب ولی اکه سوپرسل ترنومت تک نفر هم بزار خوبه میدیم

Hosen28@

jojo ehsan
مهمان
jojo ehsan
6 ماه و 13 روز و پیش

سلام من ربات ایران کلش در درایوDنصب کردم ولی وقتی نگاه کردم درایوD ام کامل فرمت شده بود در ضمن هنگام نصبش هم انتی ویروس ربات رو به عنوان ویروس شناسایی میکنه یعنی چی؟؟؟

Ali
مهمان
Ali
6 ماه و 13 روز و پیش

دقایقی پیش نظری دادم لطفا راهنمایی کنید چیکارکنم لطفا

Ali
مهمان
Ali
6 ماه و 13 روز و پیش

سلامی دوستان تو بازیابی یک اکانت متروکه اکانتی که باهاش بازی میکردم ویادگار برادرم بود پاک شد لطفا کمکم کنید ایا راهی هست بشه اکانتم یادگار دادش خدابیامرزم برگردونم لطفا کمکم کنید ممنون

میعاد
مهمان
میعاد
6 ماه و 14 روز و پیش

به نظر من این چیزا رو اضافه کنن خوبه
۱_تورنومنت وار
۳_نمایش افراد انلاین
۴_اتحاد فقط ۲کلن با همدیگر(بیشتر از۲تا نشه)
۵_بن شده ها رو ببخشن
۶_تغییر نحوه چت در گلوبال و چت کلن
۷_درست کردن ایدی بازی که اگه رمزشو نداشته باشی بازی بالا نیاد که دیگه بازی به جیمیل و اپل ایدی وصل نشه تا از وارد شدن به اکانت فروخته شده جلو گیری بشه و بازی ریکاوری نشه
۸_اضافه شدن یه مقامی که بشه کولیدرها رو کنترل کرد مثل سر لیدر که یه درجه از کولیدر بالاتره و کار لیدرو اسون تر میکنه
۹_اضافه شدن چت خصوصی
به نظر من افزایش لول نیروها و ساختمان ها افتضاح و خسته کنندس و نیرو جدید هم بیارن هیجانی نداره و اگه کل قیمت ساخت و ساز و زمان همه چیزا رو تا حدودی بیارن پایین خیلی بهتر میشه

Phantom
مهمان
Phantom
6 ماه و 13 روز و پیش

با سلام به همه داداش اینا که نوشتی علایق و سلیقه های جنابعالی هست ولی کلش بروزرسانی و اپدیتهاشو بر اساس سلیقه خودش میده و درصد کمی رو از بقیه الهام می گیره با تشکر

میعاد
مهمان
میعاد
6 ماه و 14 روز و پیش

دوباره بخوان از کلش رویال مسخره سرباز بیارن تو کلش یعنی نابودی سوپرسل

علی
مهمان
علی
6 ماه و 14 روز و پیش

سلام
من بازیم رو جیمیل داداشمه ولی میخوام بیارمش رو جیمیل خودم
باید چکار کنم دقیقا؟

C na
مهمان
C na
6 ماه و 14 روز و پیش

نميدونم شايد اينجا جاش نباشه نميخواستم به اين موضوع اشاره اي داشته باشم خخ اينطوري که پيش ميره فردا پس فردا از هي دي گاو و گوسفند به کلش اضافه ميشه به عنوان نيروي جديد حالا با اينش کنار ميايم جالبش اينجاس که گاورو بايد با اکسير ارتقا بدي خخخخخ ببينيد کي گفتم

علی
مهمان
علی
6 ماه و 14 روز و پیش

آقا چرا پیشنامیش رویال اومده در موردش مطلب نگذاستید؟

Mr mohammad
مهمان
Mr mohammad
6 ماه و 14 روز و پیش

سلام دوستان از طریق بازی پیشنهاد گذاشتن پرچم ایران و بدید …
و به دوستانتونم پیشنهاد کنید این کار رو بکنن

asaa
مهمان
asaa
6 ماه و 13 روز و پیش

به جه درد میخوره؟

نوید
مهمان
نوید
6 ماه و 14 روز و پیش

درود! بنده هم موافق جدا کردن کانال کلش رویال و کلش‌آف‌کلنز هستم. تنها دلیلی که باعث شده کانال خوب شما را میوت کنم، همین اخبار کلش رویال ـه.

aminiiii12
مشترک
aminiiii12
6 ماه و 14 روز و پیش

من دوست دارم یه نیرو جدید یا هیرو جدید وار کلش اف کلنز کنن تا جذابتر بشه و وار ها سختر

فرشاد
مهمان
فرشاد
6 ماه و 14 روز و پیش

واقعا خیلی مسخره شده الان 3 تاوار داریم میبازیم اونم بخاطره اینه که جلوی تاون 7 تای ما تاون 8 میفته الان دیگه مجبوریم تاون پایینیارو نذاریم تو وار خیلی مسخره شده این وار

علی
مهمان
علی
6 ماه و 14 روز و پیش

یادتون نره منو حتما بذارید تو وار

Mas2424
مشترک
Mas2424
6 ماه و 14 روز و پیش

سلام
کارگر ششم بدون استفاده میمونه مانند کلن وار دوستانه بدون هیچ شکی
ولی بازم دقت کنید میخوان کپی پیست کنن این بار از بوم بیچ
تو آپدیت بعد از کریسمس هم میخوان یه خروس بیارن برا اتک زدن بیدارمون کنه
و اما مواردی که میتونه به بازی اضافه بشه و خوب باشه
1 اضافه شدن تورنمت برای بازیکنان
۲اضافه شدن یک هیرو برای تان ده یا یازده
۳ قابلیت ارتقاء دو مورد در لابراتوار
۴ با استفاده از کشتی به هم کلنی های خودت منابع بدی
۵ وجود یک انبار برای حفظ منابع برای زمان مورد نیاز که قابلیت دزدیدن منابع غیر ممکن باشه و ظرفیت اون به تان حال و لول کلن بستگی داشته باشه
۶ زمان آپگرید هیروها رو کاهش بدن
۷ بشود دو کارگر رو روی یک مورد قرار داد که زودتر آپگرید شود
۸نیروی جدید نیارن لطفا اگر هم بخوان بیارن قوی و ضعیفش نکنند

خلیل
مهمان
خلیل
6 ماه و 14 روز و پیش

یکی از مواردی که بنظرم ایراد داره اینه که بازیکنا به ازای لول کلنشون مزایا دریافت نمیکنن.همه میدونیم که لول کلن ده بشه چه کار سختیه ولی وقتی ده شد عملا هیجان خاصی نداره.واسه همینم هست که بازیکنا خیلی براشون فرقی نداره تو چه کلنی باشن.حالا اینا رو گفتم در تکمیل مورد شماره پنج.به ازای لول کلن اگه قابلیت دریافت لوت چشمگیر بشه یا منابع از حمله حریف مصون بمونه خیلی عالی میشه.

افشین گزارش دهنده
مهمان
افشین گزارش دهنده
6 ماه و 14 روز و پیش

داداش یه هیرو دیگه هم بیارن چه خبره؟

احمد
مهمان
احمد
6 ماه و 14 روز و پیش

سلام دوستان من دو ماه درگیر این مشکل هستم نیروهای تو کلش میسازم قابل رویت نیستن مینویسه کمپ پر است اما معلوم نمیشن موقع اتک هم نیرو خالی میکنم دیده نمیشن حتی ارچرتاور و ویزاردروی برج و کوئین و کینگ هم نامعلوم میخواستم کمکم کنین چجوری مشکل رو حل کنم
ممنون

Reza
مهمان
Reza
6 ماه و 14 روز و پیش

نه نیرو هات بن شدن نه خودت. بازیتو پاک از اول نصب کن. اگه نشد گیشیتو فرمت کن از اول نصب کن. اگه نشد یه گوشی نو بخر. اگه نشد او گوشیه نویی رو که خریدی با پست بفرست برای سوپرسل کل راه حل های مد نظرم همین بود ?????

C na
مهمان
C na
6 ماه و 14 روز و پیش

اينکه ناراحتي نداره نيروهات استثنايين خخخخ

محمود
مهمان
محمود
6 ماه و 14 روز و پیش

با سلام
اگه دفاعی حریفم نیروتو نمیبینه که عالیه دسکاریش نکن خخخ اگه اونا میبینن و خودت نمیبینی مارو هم در غم خودت شریک بدون خخ

محمد
مهمان
محمد
6 ماه و 14 روز و پیش

واسه منم همینطوری شده بود بازی پاک کردم دوباره نصب کردم درست شد البته جدیدترین اپدیت باید بگیری

علی
مهمان
علی
6 ماه و 14 روز و پیش

دوست عزیز شما نیروهات بن شده آیا از اکس مود استفاده میکردی . توبه کن توبه

mohsen.z
مشترک
mohsen.z
6 ماه و 14 روز و پیش

سلام یه خواهش دارم ازتون لطف کنید و این کانال تلگرام و اخبار کلش رویال رو کلا از کانال تلگرامی کلش اف کلنز جدا کنید شاید کسی خوشش نیاد از کلش رویال مثل من اخه این کلش رویال چی داره اصلا ارزش کانال هم نداره.

علی
مهمان
علی
6 ماه و 14 روز و پیش

منم از رویال خوشم نمیات بازیش بچگونس هی دی بازی کنی بهتر از این مسخره بازیه .

محمود
مهمان
محمود
6 ماه و 15 روز و پیش

از دید من اینا هیجانی به بازی اضافه نمیکنه میتون هزینه ساخت نیرو کم کنن نیرو جدید بیار نه کپی ار رویال و تونمنت و لیگ کلنی و تکی بیارو و بلاخره پاداش وار یه مقدار کمی جم بدن منابع دیگه خز شده خخخ بنظرم اینا سورپرایزه

عماد
مهمان
عماد
6 ماه و 15 روز و پیش

سلام . تو کانال تلگرام مطلب هارو بزارید راحت تر هستیم

محمد
مهمان
محمد
6 ماه و 14 روز و پیش

منم موافقم لطفا داخل کانال تلگرام بزارید مطلب ها رو لطفا

مرد تنها
مهمان
مرد تنها
6 ماه و 15 روز و پیش

سلام کلش مثل قدیم جذاب نیست و دیگه حسو حال بازی نیست با اومدن رویال کلش خز شده .هر موقع میری کلش 40 تا سرچ میکنی هیچی لوت نیست حوصلت نمیکشه بمونی تو بازی ولی رویال هر وقت بخوای میری اتک و سرگرم میشی که سوپر سل بخاطر این اومد زمان ساخت نیرو هارو کم کرد ولی بازم فایده نداشت حالا ببینیم اپیدت های جدید چکار میکنن با تشکر از سایت خوبتون.

javadk_kh
مشترک
javadk_kh
6 ماه و 15 روز و پیش

کارگر ششم اگه با جم ماهیانه مثلا 1500بود عالی میشود ولی همراه پول خیلی ضرر به ما میرسونه و کلی سود به سوپر سل میرسه

alireza.leo
مشترک
alireza.leo
6 ماه و 15 روز و پیش

سلام
الان یه همچین چیزی که داخل بوم پیچ اضافه شده برای کسی مثل من که ایرانی هستم قابل دسترسی نیست چون زبان فارسی ندارن من منتظر فارسی شدن های دی بودم این سری ولی اتفاق نیفتاد تا فارسی نشن اون جذابیت کافی رو ندارن .

alireza.leo
مشترک
alireza.leo
6 ماه و 15 روز و پیش

سلام خواستم اطلاع بدم اپدیت نزدیک امروز اپدیت زمستانه بازی های دی اومد البته اینم بگم هر گروه جدا گانه اپدیت میدن و انچنان به هم وابسته نیستن سپاس از دوستان عزیز سایت ایران کلش

MAX
مهمان
MAX
6 ماه و 15 روز و پیش

سلام به همه دوستان
کلش که حال هوای قبل که نداره هیچ این بیس های مهندسی که از اکس مد بد ترشده ما چنتا وار پشت سر هم میخوریم به این جور کلن ها از تان یازده مهندشی دارن تا تان هشت باید ی فکری به حال این بیسا هم کرد

thegamer
مشترک
thegamer
6 ماه و 15 روز و پیش

بهترین ایده میدونید چیه ؟ همون شایعه درخت گلد و اکسیر ساز رو بدن گلد و اکسیر تولید کنه براتون و کسی هم تو حمله کردن نمیتونه از درخت چیزی ببره 😐

ارشیا
مهمان
ارشیا
6 ماه و 13 روز و پیش

من عاشق تو هستم تو عاشق من نیستی !!

Mahdimxx
مهمان
Mahdimxx
6 ماه و 14 روز و پیش

دوست عزیز مدیرانو کادر فنی وحساب دارای کلش ننشته ببینه که من یا شما چه انتظاری از بازی دارین بازی رو به سمتی میکشن که واسشون در آمد زا باشه مثل آپدیت قبلی که نیرو ها پشت سر هم ساخته میشن قبلا خوب بود چرا چون هر برکسو که میخواستی با پنچ تا جم بوست میکردی یا این که کلا چهارتا برکسو دو برکس جهنمی که جدا هم بود .الان جوری کردن که واسه بوس باید سی تا جم بدی.حرف زیاده که حوصله نوشتنشو ندارم .فقط این که کلشو باید واسه سر گرمی بازی کنی نه چیز دیگه طرف نون خوراکش کلشه بدون هیچ درآمد یا چیز دیگه

Mas2424
مشترک
Mas2424
6 ماه و 14 روز و پیش

از این درختان بدن که شما هم اتک نزنی فقط منابع جمع کنی

نوید
مهمان
نوید
6 ماه و 16 روز و پیش

البته دوستان کریسمس 2017

Joker
مهمان
Joker
6 ماه و 14 روز و پیش

اقا کریسمس یه هفته جلوتر از سال نو میلادی اینه میوفته همین طرف سال یعنی سال 2016 تو ایران هنوز فرق کریسمس با سال نو رو خیلی ها نمیدونن

hamed7241
مشترک
hamed7241
6 ماه و 16 روز و پیش

مدیر سایت لطفا کمکم کنید من نمیتونم وارد کلش بشم (http://s8.picofile.com/file/8278109976/Untitled.png) از اینجا بیشتر نمیره یا میره داخل اینجوری (http://s9.picofile.com/file/8278110318/Untitled1.png) میشه تو رو خدا کمکم کنید ممنون.

نظر شخصی
مهمان
نظر شخصی
6 ماه و 16 روز و پیش

اگه با بلو استک کار میکنی حذف کن دوباره نصب کن ( ویژوال بیستیک +کارت گرافیک +دایو ایکس باید اپ باشن)
اگه نشد راحت میتونی مشکلتو فارسی به ادمین کلش ایمیل بزنی.

hamed7241
مشترک
hamed7241
6 ماه و 15 روز و پیش

خیلی ممنون کلشو حذف و نصب کردم درست شد

رضا
مهمان
رضا
6 ماه و 16 روز و پیش

سلام میخوام بدونم نیروی جدیدی درراه هست اخه کلش دیگه خسته شننده شده همش داریم با آرچرو جیانت حمله میکنیم

محمد :
مهمان
محمد :
6 ماه و 16 روز و پیش

سلام و خسته نباشید به عوامل این سایت بی نظیر و شما عزیزان گل
من همیشه منتظرم که سوپرسل یک اپدیت جدید وهیجانی رو دستور کارش قرار بده خیلی حال میکنم و لذت می برم از اینجور اپدیتها و هیجان زده می شم ذوق زده می شم حتی تا چند روز بعد اپدیت غرق در این هیجان زدگی هستم دمشون گرم دمشون گرم . البته نه برای اپدیت بلکه برای این نظرات شما عزیزان که از اپدیت بازی هیجانی تره خدایی خیلی حال می کنم خدا شماعزیزان رو از من واین سایت با حال نگیره دوستون دارم دمتون جیزززززززززز

Mas2424
مشترک
Mas2424
6 ماه و 16 روز و پیش

سلام
به نظر من اومدن کشتی دو هفته بیشتر جذابیت نداره
دیوار دوازده میخواد بیاد، بیاد ولی قیمت دیوار یازده کم نشه
آپ کردن دفاعی و لول جدید سرباز هیچ هیجانی به بازی اضافه نمیکنه
راستش باید قبول کرد که تیم کلش ایده جالب توجهی نداره
و فقط برای دو هفته میتونه جذابیت به کلش بده که توی این دو هفته بازی به کلی مختل میشه
در مورد بن شده ها هم باید گفت که جریمه بشن ولی بخشیده بشن
مثلا از لول سربازاشون یا هیرو هاشون یا بقیه وسایلشون کم بشه
در ضمن من بن نشدم
وار رو خیلی بی حال کردن تان هشت به پایین داخل وار به هیچ دردی نمیخوره این انصاف نیست
به نظر من یه چیز خیلی خوب باید به بازی اضافه بشه مثل تورنمنت بازیکنان یا وار
و یه چیز دیگه چرا فقط باید لول برا دفاعی بیاد یعنی گولد ماین و اکسیر کالکتورها و دریل دارک ها و آرمی کمپ ها خلاف کردن به نظر میاد برای اینها هم یه لول بدن البته حدس و گمان خود بنده است
اگر برای ایردیفنس و ایرسوییپر بخواد لول بیاد باید یه سرباز هوایی قوی بیاد حالا چه سربازی باشه خدا می دونه ولی ای کاش کپی پیست از کلش رویال نکنند
خلاقیت هم خوبه

رضا
مهمان
رضا
6 ماه و 16 روز و پیش

کریسمس امسال اگه بن شده هارو ببخشن که بخشیدن دمشون گرم اگه نبخشن بچه ها دیگه باید بیخیال شن درسته سه سال زمان کمی نیست اما تصمیم شرکت ظالمانه بود ،اونایی که پولدارن که راحت بیس میخرن از جای مطمئن حالشو میبرن،اونایی که ندارن واقعا خدایی سخته ????? خداییییییییی میگم از صمیم قلب ارزو میکنم اکانتتون برگرده ❤❤❤❤❤❤

افشین گزارش دهنده
مهمان
افشین گزارش دهنده
6 ماه و 14 روز و پیش

سه سال بی تقلب بازی میکردین سه سال عادی بازی میکردن هم الان فول بودن نیازی به حق خوری نبود بخ عنوان کسی که ایکس مود نداشتم از روز اول حق امثال بنده ضایع میشد بهترین جریمه همینی بود که بن شن از نو شروع کنن خخخخخ

reza
مهمان
reza
6 ماه و 14 روز و پیش

افشین جان کسی که اکانتش بن شده الان بهترینش خریده .من که بیچاره بن نشدم بدبخت :)) مثل شما حسود تنگ نظر نیستم حتی شما هم بندایم بشی برای بار اول به هر دلایلی خوشحال نمیشم دفاع هم میکنم ازت ………….

موفق باشی دوست حسود ایشالله تو زندگیت یه سکته میزنی :)))) ادم های حسود خیلی بدبختن چون ارزو دارن خیلی چیزا داشته باشن اما ندارن پس همون بمون تو کف:*)*)))))))

Amir engineer
مشترک
Amir engineer
6 ماه و 17 روز و پیش

من بنظرم سوپرسل داره هر کاری میکنه تا بتونه کاربرای خودشو هم تو کلش رویال و هم تو کلش آف کلنز حفظ کنه.سوپرسل ایده های جالبی رو برای بازی ها مطرح کرده و اون رو هم انجام داده اگه این ایده ها خوب نبودن هیچ وقت این همه کاربر و بازیکن از سراسر دنیا به خودش جلب نمیکرد

هادی
مهمان
هادی
6 ماه و 17 روز و پیش

امیدوارم زمان بازسازی هیرو ها کم بشه ۴۵ دقیقه خیلی زیاد، یا زمان گارد لیگ لجند افزایش بدن یا از همه مهمتر سرعت سرچ و پیدا کردن دهکده رو تو لیگ لجند افزایش بدن ۲ ساعت سرچ میزنی یه دهکده میاد

Ali
مهمان
Ali
6 ماه و 17 روز و پیش

باز هم آپدیت و خرابکاری بازی واقعا که بازی رو ضایع کردن دیگه شده بجه بازی با آپدیت الکی خوش به جای اینکارآ منابع بدین که بتونیم ساختمانارو ارتقا بدین والا
میخواند ابرو رو درست کنن میزنن چشمم کور میکنن

wpDiscuz